R. Abdelmoula
(LPMTM, Villetaneuse - F), T. Apel (IMB, Munich -
Germany), C. Badulescu (LBMS, ENSTA
Bretagne, Brest - F), A. Baroni (IFPEN,
Rueil-Malmaison - F), F. Bechet (LML, Lille - F), W. Becker (TU-Darmstadt,
Germany), F. Berto (U. Padova,
Vicenza - Italy), M. Bornert (L. Navier, Champs-sur-Marne - F), M. Braccini (SIMAP, Grenoble - F), S. Bein
(LTPCM, Grenoble - F), R. Bermejo (ISF, Leoben - Austria),
J.L. Besson (SPCTS, Limoges - F), J. Boscary
(IPP-Euratom, Garching - Germany), H. Brillet-Rouxel (ST Microelectronics,
Crolles - F), A. Campagnolo (U. Padova,
Vicenza - Italy), G. Camus
(LCTS, Bordeaux - F), N. Carrere (ONERA, Chatillon -
F), Catapano A. (I2M, Bordeaux - F), T. Chartier
(SPCTS, Limoges - F), P. Cloetens (ESRF, Grenoble -
F), J.Y. Cognard (ENSIETA, Brest - F), Coleman K.
(MRI, Penn State University - USA), R. Creachcadec (ENSIETA, Brest - F), R. Debord
(LPMC, Paris - F), G. Delette (CEA, Grenoble - F), A.
Doitrand (SAFRAN, Moissy-Cramayel - F), M. Dupeux (SIMAP, Grenoble - F), C. Dupin (LCTS, Bordeaux -
F), F. Escourbiac (CEA, Cadarache - F), R. Estevez (SIMAP, Grenoble - F), J. Felger
(TU-Darmstadt, Germany), M. Fisher (LPMC, Paris - F), I.G. Garcia (Universidad de Sevilla, Seville -
Spain), J.M. Gatt (CEA, Cadarache - F), O. Gillia
(CEA, Grenoble - F), R. Harry (LGM, Bordeaux - F), E. Karnaeva
(IFPEN, Rueil-Malmaison - F), A. Krishnan (Vanderbilt
University, Nashville - USA), P. Ladeveze (LMT,
Cachan - F), M.C. Lafarie-Frenot (Pprime,
Poitiers - France), J. Lamon (LCTS, Bordeaux - F), J.
Laurencin (CEA, Grenoble - F), F. Lecuyer (Medydsys, Orsay - F), R. Le Roy (L. Navier,
Champs-sur-Marne - F), J. Li (LSPM, Villetaneuse - F), G. Marion (Medysys, Orsay - F), E. Martin (LCTS, Bordeaux - F), M. Missirlian (CEA, Cadarache - F), R. Mitteau
(CEA, Cadarache - F), N. Moes (EC, Nantes - F), A. Moradi (ONERA, Chatillon - F), K. Moreau (EC, Nantes - F),
L.M. Nguyen (CEA, Grenoble - F), S. Orain (Philips Semiconductors, Crolles - F), Y. Pannier
(Pprime, Poitiers - France), G. Parry (SIMAP,
Grenoble - F), P. Peters (DLR, Cologne - Germany), C. Pester (CST, Darmstadt -
Germany), R. Piat (ISM, Karlsruhe - Germany), B. Poitou (LCTS, Bordeaux - F),
E. Priel (PCAES, Beer-Sheva
- Israel), C. Putot (IFP,
Rueil-Malmaison - F), J.M. Quenisset (ICMCB, Bordeaux
- F), E. Riviere (CNES, Toulouse - F), L.F.F. Ricardo
(SIMAP, Grenoble - F), P. Rosendahl (TU-Darmstadt, Germany), K. Sab (L. Navier,
Champs-sur-Marne - F), J. Schlosser (CEA, Cadarache - F), O. Sevecek (ISMMB,
Brno - Czech Republic),
L. Sohier (LBMS, Brest - F), C. Stolz (EC, Nantes - F), G. Syfosse
(LPMC, Paris - F), S. Tariolle (CES, Saint-Etienne -
F), Trolier-McKinstry S. (MSED, Penn State University - USA), F. Usseglio-Viretta
(CEA, Grenoble - F), J. Villanova (ESRF, Grenoble - F), P. Weissgraeber
(TU-Darmstadt, Germany), L.R. Xu (University of
Texas, El Paso - USA), Z. Yosibash (Brown University,
Providence - USA), J. Zghal (EC, Nantes - F), Zhang
X.B. (Institut Pascal, Montlucon - F).